Nazwa klienta :
Rejestracja nowego klienta
NIP

wpisz swój NIP:

NIP:(tylko cyfry bez znaków -)
Prośba o rejestrację
NIP:!   
firma:!
imię: ! nazwisko: !
e-mail: !   proszę o przesyłanie nowości e-mailem
login: ! telefon: ! (format +48 12 333 44 55)
hasło: ! potwierdź hasło: !

Poprzez wpisanie i potwierdzenie w formularzu rejestracyjnym portalu oraz wysłanie swoich podanych wyżej danych osobowych wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celach określonych poniżej.


Dane osobowe przekazane podczas rejestracji przez osobę, której dane dotyczą, są przetwarzane za zgodą tej osoby udzieloną poprzez wpisanie, potwierdzenie i wysłanie tych danych. Przetwarzanie danych następuje wyłącznie w celach nawiązania i utrzymania kontaktów służbowych z przedstawicielami i/lub pracownikami danej firmy zarejestrowanymi w portalu. Administratorem danych jest Amtek spol. s r.o. z siedzibą w Republika Czeska, 619 00 Brno, Videnska 125, Oddział w Polsce z siedzibą 01-756 Warszawa, ul. Przasnyska 6b. Dane nie będą udostępniane osobom trzecim, z zastrzeżeniem, że każdy zarejestrowany w portalu przedstawiciel i/lub pracownik danej firmy ma dostęp do treści swoich danych, a także do treści danych o tej firmie oraz danych innych przedstawicieli i/lub pracowników tej firmy zarejestrowanych w portalu, a także prawo do poprawiania swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne.

  

zamknijtowar został dodany do zapytania


Proszę czekać...

picture

Uruchomione na systemie ShopCentrik
AMTEK, spol. s r.o. Sp. z o.o./ oddział w Polsce / Przasnyska 6b, 01-756 Warszawa /tel. +48 22 866 41 40 / amtek@amtek.pl